Skip to content

Käyntiosoite ja laskutustiedot

Ylva Palvelut Oy
Kaivokatu 10 A, 3. krs, PL 1099, 00101 Helsinki.
Sähköposti: etunimi.sukunimi@ylva.fi
Y-tunnus 0535669-8

Laskutusosoite
Ylva Palvelut Oy
PL 4119
01051 Laskut

Verkkolaskutusosoite
OVT-tunnus 003705356698
Verkkolaskuosoite 003705356698
Operaattori Basware Oyj
Operaattorin tunnus BAWCFI22

Anna palautetta

Ruusuja, risuja, ideoita, kehitysehdotuksia – meille jokainen palaute on mahdollisuus tehdä asiat vielä vähän paremmin ja sellaisena tärkeä. Erityisesti arvostamme jos sinulla on hetki aikaa antaa avointa palautetta, joka auttaa meitä pureutumaan aiheeseen tarkemmin.

Lähetä palautteesi meille!

FAQ

Jäikö jokin askarruttamaan? Kaipaatko lisätietoa jostakin UniCafen toimintaa koskevasta asiasta? Täältä löydät vastauksia usein kysyttyihin kysymyksiin.

 

Lue lisää täältä

Yhteystiedot

Leena Pihlajamäki, Liiketoimintajohtaja MaRa-ala, +358 40 725 2887

Paula Korhonen, Operatiivinen päällikkö, +358 50 408 2030

Olli Rossi, Henkilöstökoordinaattori, +358 40 750 0388

Susanne Reiju, Hankinta- ja tuotekehityspäällikkö, +358 400 576 283

Matleena Eteläsaari, Controller, +358 50 464 3353

Ravintolat

Ravintoloiden sähköpostit ovat muotoa ravintolannimi@unicafe.fi (ravintolan nimi ilman UniCafe-etuliitettä) ja henkilökohtaiset sähköpostit etunimi.sukunimi@unicafe.fi

Poikkeukset: Soc & Kom = sockom, Päärakennus = myyntipaarakennus

Ravintolaryhmäpäälliköt
Liisa Kuikka, 050 477 8755
(Alue: Olivia, Porthania, Portaali, Päärakennus, Rotunda, Soc&Kom)
Miika Siekkinen, 050436 3362
(Alue: Meilahti, Metsätalo, Kaivopiha, Ruskeasuo, Serpens, Topelias)
Henna Vuo-Pesonen, 050 303 8960
(Alue: Biokeskus, Chemicum, Exactum, Korona, Physicum, Viikuna)

Kartta

Biokeskus

Puhelinnumero: 050 557 5855

Sähköposti: biokeskus@unicafe.fi

Catering: biokeskus@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Cafe Portaali

Puhelinnumero: 050 557 6080

Sähköposti: porthania@unicafe.fi

Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu: porthania@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Chemicum

Ravintolapäällikkö 050 557 6044
Keittiömestari 050 382 1696
Sähköposti: chemicum@unicafe.fi
Catering: chemicum@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Chemicum Opettajien ravintola

Sähköposti: chemicum@unicafe.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu: chemicum@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Exactum

Puhelinnumero 050 557 6046
Sähköposti: exactum@unicafe.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu: exactum@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Kaivopiha

Ravintolapäällikkö 050 478 4747
Vuoropäällikkö 050 345 0730
Sähköposti: kaivopiha@unicafe.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu: kaivopiha@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Korona

Puhelinnumero 050 5576039
Sähköposti:korona@unicafe.fi
Catering:korona@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Meilahti

Puhelinnumero 050 310 7234
Sähköposti: meilahti@unicafe.fi
Catering: meilahti@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Metsätalo

Puhelinumero: 0505576081
Sähköposti: metsatalo@unicafe.fi
Catering: metsatalo@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Olivia

Puhelinnumero: 0505576052
Sähköposti: olivia@unicafe.fi
Catering: olivia@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Pesco & Vege Topelias

Tutustu ravintolaan
Kartta

Physicum

Puhelinnumero: 050 440 9379
Sähköposti: physicum@unicafe.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu: physicum@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Porthania

Puhelinnumero: 050 320 6370
Sähköposti: porthania@unicafe.fi
Catering: porthania@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Porthania Opettajien ravintola

Puhelinnumero: 050 320 6370
Sähköposti: porthania@unicafe.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu: porthania@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Ravintola Fredrika Päärakennus

Sähköposti: paarakennus@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Ravintola Oliver

Puhelinnumero: 0505576052
Sähköposti: olivia@unicafe.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu:olivia@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Ravintola Serpens

Puhelinnumero: 050521 4966
Sähköposti: serpens@hyy.fi
Kokous- ja edustuspalveluiden myyntipalvelu:serpens@hyy.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Ruskeasuo

Puhelinnumero: 050 557 6078
Sähköposti: ruskeasuo@unicafe.fi
Catering: ruskeasuo@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan
Kartta

Soc&Kom

Puhelinnumero: 050 557 6079

Sähköposti:sockom@unicafe.fi

Catering:sockom@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan

Viikuna

Puhelinnumero 050 000 000
Sähköposti: viikuna@unicafe.fi
Catering: viikuna@unicafe.fi

Tutustu ravintolaan

WELL Kaisa-talo

Tutustu ravintolaan

WELL Terkko

Tutustu ravintolaan